Rreth nesh

Ningbo Tornado Electronics Co, Ltd, u themelua në vitin 2004, ajo është e vendosur në Ningbo, Zhejiang. Ne jemi të angazhuar kryesisht në prodhimin e llojeve të ndryshme të altoparlantëve, veçanërisht në kërkimin dhe zhvillimin e audio profesionale, frekuencave ndan dhe përforcues pushtet. Kompania ka një numër të inxhinierë me përvojë bririt, të fuqishme R & D, Clio avancuar, pajisje LMS, dhe zhvillimi i OEM dhe ODM projekte, të cilat mund të plotësojnë nevojat e konsumatorëve.

produktet yll

Zgjedhja e përbashkët e entuziastë palestër