за нас

Ningbo Торнадо Електроника копродукции, Ltd е основана во 2004 година, таа се наоѓа во Ningbo, Жеџијанг. Ние сме главно ангажирани во производството на разни видови на звучници, особено во истражување и развој на професионална аудио, фреквенција делител и засилувач. Компанијата има голем број на искусни инженери рог, моќен R & D тим, напредни CLIO, LMS опрема, како и развој на ОЕМ и ODM проекти, кои може да ги задоволи потребите на клиентите.

ѕвезда производи

Заеднички избор на фитнес ентузијасти